• دندانپزشکی عمومیارائه کلیه خدمات دندانپزشکی عمومی
 • دندانپزشکی کودکان
 • ایمپلنتبهترین نتایج استفاده از ایمپلنت
 • ارتودنسیانجام ارتودنسی با به کارگیری پیشرفته ترین متدها
دندانپزشکی عمومی دندانپزشکی کودکان ایمپلنت ارتودنسی

دندانپزشکی در غرب تهران

آگاه سازی و ایجاد اعتماد در بیماران؛ از خدمات مراکز دندانپزشکی در غرب تهران

تیم های مجرب دندانپزشکی در غرب تهران در کشور ما و خصوصاً در غرب پایتخت در حال فعالیت هستند که با در نظر گرفتن مشاوره اولیه مناسب و دادن اطمینان به بیمار و کاهش استرس او، از طریق فراهم ساختن فضایی آرام در دندانپزشکی غرب تهران و ارائه خدمات با کیفیت و مناسب و همچنین ضمانت کار، محیطی قابل اطمینان برای مراجعه بیمارانی که به دندانپزشکی در غرب تهران نیازمند خدمات دندانپزشکی را فراهم آورده اند. برای بالا بردن سطح آگاهی و افزایش اعتماد مردم به خدمات مناسبی که در کلینیک های دندانپزشکی در غرب تهران ارائه می شود، صاحبان مراکز دندانپزشکی در غرب تهران با تشکیل وب سایت اینترنتی و ارائه مطالب مفید در ارتباط با ضرورت توجه به بحث سلامت دندان ها و تأثیر آن در سلامت جسم و روان افراد جامعه و نیز در ادامه جلب توجه بیماران به خدماتی که در آن مرکز دندانپزشکی انجام می شوند مانند قرار دادن عکس قبل و بعد از درمان های انجام شده و ثبت نظرات مشتریان، ضمن معرفی کار خود، در جهت اعتلای سطح دانش مردم و بیماران قدم بر می دارند.

انواع تخصص های دندانپزشکی در غرب تهران

در ادامه به معرفی مختصری از انواع تخصص های دندانپزشکی در غرب تهران که در کلینیک های دندانپزشکی نیز توسط متخصصان ارائه می شوند، خواهیم پرداخت:
اندودنتیکس (تخصص درمان ریشه دندان): این تخصص شامل تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری ها و صدمات پالپ و بافت های اطراف ریشه مرتبط با پالپ می باشد. درمان پالپ دندان با عناوینی همچون روت کانال، اندو، عصب کشی (یکی از معمول ترین خدمات دندانپزشکی) و ... مطرح می شود.
پاتولوژی فک و دهان و صورت (آسیب شناسی): متخصصان این رشته با استفاده از معاینات کلینیکی، رادیوگرافی، میکروسکوپی، بیوشیمیایی و ... مسئولیت بررسی و تشخیص دلایل، مشخصات، چگونگی عملکرد و تأثیر بیماری های مرتبط با فک و دهان و صورت را بر عهده دارند.
رادیولوژی فک و دهان و صورت: رشته ای که در آن با تهیه و تفسیر تصاویر با استفاده از اشعه‌ های دستگاه رادیولوژی به تشخیص و کنترل بیماری ها و مشکلات و آسیب های فک و دهان و صورت اقدام می کنند.
جراحی فک و دهان و صورت: تشخیص، جراحی و درمان های کمکی بیماری ها، آسیب ها و مشکلات عملکردی و زیبایی بافت های نرم و سخت دهان، فک و صورت، بر عهده متخصصان این رشته می باشد.
ارتودنتیکس (متخصص ارتودنسی): علم کنترل، هدایت و تصحیح بافت های دهانی است. تصحیح ناهنجاری های فکی و دندانی، تنظیم و تصحیح محل قرارگیری دندان ها، از جمله مسئولیت های متخصص این رشته است.
دندانپزشکی کودکان: متخصص دندانپزشکی کودکان در جهت پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های دهان و دندان کودکان از دوره نوزادی تا بلوغ، فعالیت می نمایند.
پریودنتیکس (تخصص بیماری های لثه و بافت های نگهدارنده دندان): تخصصی در رابطه با تشخیص و درمان بیماری های بافت های نگهدارنده مجاور دندان ها و حفظ سلامت، عملکرد و زیبایی لثه، استخوان فک و ... می باشد.
پرستودنتیکس (تخصص پروتزهای دندانی): عمل حفظ عملکرد دهان ها و بازسازی و زیبایی آن ها که با استفاده از پروتزهای ثابت یا متحرک انجام می شود.
دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی: ترمیم و بازسازی دندان ها و تأمین زیبایی ظاهری آن ها، در حیطه وظایف متخصصان این حوزه است.
تشخیص و بیماری های دهان: متخصصان این گرایش در ارتباط با تشخیص بیماری های بافت های نرم و سخت دهان (مانند آفت کوچک، گازگرفتگی گونه، بوی بد دهان، خشکی دهان، تغییرات دهانی همراه با افزایش سن، فلوروزیس، دندان قروچه، سرطان دهان) مشغول به فعالیت هستند.

ترس از دندانپزشکی عامل مهم عدم مراجعه به مطب

یکی از دلایل عدم مراجعه بیماران به مراکز دندانپزشکی، وجود ترس است. اکثر بیماران به هنگام مراجعه به دندانپزشکی در غرب تهران و دریافت خدمات دندانپزشکی دچار ترس و واهمه می شوند؛ و این مسئله مختص به سن خاصی نیست؛ چه بیماران زن و چه مرد و یا بزرگسال یا کودک دچار این ترس هستند؛ اما چه راه حلی برای رفع این مشکل وجود دارد؟ و چگونه می توان بیماران را مجاب به مراجعه دوره ای در طول سال به دندانپزشکی و توجه بیشتر به بهداشت و سلامت دهان و دندان نمود؟

خدمات قابل ارائه در کلینیک های دندانپزشکی در غرب تهران

از جمله خدمات متنوعی که در کلینیک های دندانپزشکی در غرب تهران به بیماران ارائه می شوند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • عصب کشی
 • کشیدن دندان
 • عصب کشی
 • اطفال
 • زیبایی
 • ایمپلنت
 • جراحی لثه
 • ترمیم‌های دندانی
 • روت کانال تراپی
 • ارتودنسی های ثابت و متحرک
 • درمان بیماری های دهان و دندان ها
 • ساخت انواع پروتزهای دندانی (پروتز ثابت و پروتز متحرک)
 • جراحی های دهان و دندان ها
 • تشخیص و درمان بیماری ها

مختصری راجع به هزینه های دندانپزشکی در غرب تهران

اگر چنانچه نگران هزینه های دندانپزشکی در غرب تهران هستید می توانید با مراجعه به وب سایت های معرفی خدمات کلینیک های دندانپزشکی در غرب تهران از میزان هزینه هر کدام از خدمات دندانپزشکی مطلع شوید. همچنین می توانید با مراجعه به این مراکز دندانپزشکی در غرب تهران با انجام یک ویزیت اولیه و دریافت مشاوره از جانب دندانپزشکان مجرب و متعهد درباره هزینه های ضروری برای دریافت خدمات از مرکز مورد نظر اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید. ضمن اینکه قابل ذکر است که بعضی از خدمات دندانپزشکی مشمول استفاده از حق بیمه می شوند؛ و نیز بعضی خدمات دندانپزشکی در سطح کشور همچینین کلینیک های فعال دندانپزشکی در غرب تهران به این صورت هستند.
  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید