• دندانپزشکی عمومیارائه کلیه خدمات دندانپزشکی عمومی
  • دندانپزشکی کودکان
  • ایمپلنتبهترین نتایج استفاده از ایمپلنت
  • ارتودنسیانجام ارتودنسی با به کارگیری پیشرفته ترین متدها
دندانپزشکی عمومی دندانپزشکی کودکان ایمپلنت ارتودنسی

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی چیست؟

آیا می دانید طرح لبخند زیبا نیاز به یک دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی متخصص داشته و این موضوع می بایست به دقت بررسی شود؟ طرح لبخند زیبا شما را جوانتر می نماید. توجه نمایید که بهترین روش ارتباط گیری لبخندی زیبا و گیرا است.

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی چیست؟

بطور کلی دندانپزشکی زیبایی یک شاخه جداگانه از دندانپزشکی می باشد که بر روی زیباسازی و ترمیم دندان هایی که دارای فرم و رنگ نامناسب هستند تمرکز دارد. شاید با شنیدن نام دندانپزشکی به یاد لبخند بیفتید. همان طور که از اسم آن مشخص است هدف رسیدن به لبخندی زیبا است. افرادی هستند که از خندیدن فرار می کنند، وجود فرم نامناسب دندان هایشان به نوعی آنها خجالت زده نموده و این موضوع از لحاظ روانشناسی احتمال سرخوردگی و عدم حضور در اجتماع را خواهد داشت. در این خصوص زیبایی با عملیات زیباسازی حرکتی به سوی داشتن یک لبخند زیبا می نماید.

به طور کلی وقتی می خواهید برای طرح لبخند مناسب اقدام نمایید می بایست در نظر داشته باشید که انتخاب یک دندانپزشک حاذق در وهله اول از اهمیت ویژه ای برخوردار است، در مرحله دوم شما می بایست اینطور بررسی نمایید که چقدر دید منطقی دارید و انتظار شما از طرح لبخند زیبا چیست. دقت نمایید که هر فرد با توجه به دهان و دندان خود دارای شرایط مختلفی بوده و اعمال طرح لبخند زیبا در هر شخص متفاوت است و گاه با نتیجه ای کامل و گاه نیمه کامل همراه خواهد بود.

طرح لبخند

عملیات رایج در دندانپزشکی 

برای اعمال طرح لبخند زیبا عموماً یک سری از عملیات به صورت رایج دیده می شود. یکی از موضوعاتی که بسیاری از افراد با آن روبرو هستند رنگ نامناسب دندان هایشان بوده که بعضی به صورت طبیعی و بعضی نیز به دلیل مصرف غذاهایی که دارای رنگدانه بودند صورت پذیرفته است. عملیات سفید کردن از روش های مختلفی انجام می پذیرد. یکی از روش هایی که در این خصوص دیده می شود روکش نمودن دندان است که خود شامل متدهایی از قبیل عاج گذاری، پل گذاری و یا استفاده از مواد کامپوزیت می باشد.

یکی از عملیات های موجود برای طرح لبخند زیبا استفاده از ارتودنسی برای دندان های نامرتب و یا جلو زده می باشد. این روش دندان ها را به سمت موقعیت صحیح تنظیم می نماید. فاصله دندان ها نیز از طریق ارتودنسی برطرف خواهد شد.

از دسته مسائل دیگر که هم در روش درمانی و هم برای روش های زیبایی مورد استفاده قرار میگیرد ایمپلنت دندان می باشد، در واقع بی دندانی و فضای خالی ناشی از آن هم دارای ظاهری نامناسب و هم در جویدن غذا مشکلساز است. در این روش نیز در نهایت به طرح لبخند زیبا خواهید رسید.

عملیاتی دیگر از قبیل افزایش طول دندان و خط خنده نیز دیده می شود که در بیمارانی که دارای خنده های لثه نما هستند بسیار قابل مشاهده است.

اصلاح طرح لبخند و انتخاب یک دندانپزشک 

دقت نمایید که دندانپزشکانی که در این لاین فعالیت می نمایند تمرکزشان برروی تکنیک های جدید برای اصلاح طرح لبخند زیبا می باشد. اما برای پیدا نمودن یک دندانپزشک حاذق می بایست یک سری از مسائل را رعایت نمایید که در نهایت به نارضایتی منجر نشود. در ابتدای راه می بایست به سراغ دندانپزشکی بروید که ترس و واهمه ای از آن ندارید و در واقع این هنر دندانپزشک است که فضایی آرام برای شما فراهم سازد. یک دندانپزشک خوب همیشه اخلاق خوب دارد و در راضی نگهداشتن شما تلاش می نماید.

میزان هزینه های مطرح شده از سمت او می بایست با در نظر گرفتن شرط انصاف باشد و هزینه های اضافی دریافت ننماید. بررسی مدرک تحصیلی و محل تحصیل و همچنین میزان محبوبیت آن در بین مردم نیز یکی دیگر از مسایلی است که شاید به انتخاب شما کمک نماید. ما سعی داریم در فضایی آرام و با مشورت کامل با بیمار بهترین لبخند را به او هدیه نماییم.

طرح لبخند

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی چیست
  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید