• دندانپزشکی عمومیارائه کلیه خدمات دندانپزشکی عمومی
  • دندانپزشکی کودکان
  • ایمپلنتبهترین نتایج استفاده از ایمپلنت
  • ارتودنسیانجام ارتودنسی با به کارگیری پیشرفته ترین متدها
دندانپزشکی عمومی دندانپزشکی کودکان ایمپلنت ارتودنسی

بهترین مارک یا برند ایمپلنت دندان

با ارائه ی بهترین برند ایمپلنت کیفیت خدمات خود را تضمین می کند. ایمپلنت دندان بعنوان یکی از روش های موثر برای جایگزینی دندان های از دست رفته است. ایمپلنت دندان می تواند تاثیر شگرفی بر زیبایی لبخند بگذارد اما با وجود تعداد و تنوع زیاد سیستم هاى ایمپلنتى در بازار عرضه می گردد، این سوال بوجود می آید که بهترین ایمپلنت چه مارکی است؟ و آیا بین برندهای ایمپلنت دندان تفاوتی وجود دارد یا نه؟ دندانپزشک باید از قبل بیمار را از برند ایمپلنت مطلع کند و او را با فواید آن آشنا کند. بهتر است برای انجام ایمپلنت به دندانپزشک متخصص که از لحاظ تخصص و دانش و تجربه ی کاری مورد اعتماد باشد مراجعه کرد.
کیفیت ایمپلنت
متخصصین دندانپزشکی در غرب تهران با انتخاب برند ایمپلنت نتیجه ی مطلوب را بدست می آورند. البته باید توجه داشت اگر برند ایمپلنت دارای بهترین کیفیت نیز باشد اما توسط دندانپزشک غیر متخصص کار گذاشته شود نتیجه ی مطلوبی را به بار نخواهد داشت. از عوامل مهمی که تعیین کننده موفقیت و رضایت بخشی درمان ایمپلنت است داشتن مهارت و دانش و تبحر دندانپزشک مطمئنا بالا‌تر از برند ایمپلنت قرار می‌گیرد. در مورد انتخاب برند ایمپلنت با توجه به شرایط ناهنجاری دهانی و وضعیت بیمار بهترین تصمیم گیرى را متخصص ایمپلنت مى تواند بگیرد. یک برند ایمپلنت با کیفیت دارای جنس مرغوب و ماندگاری بالاست. سن بیمار، رابطه فکی بیمار، نوع استخوان و ... عواملی هستند که در انتخاب برند ایمپلنت تاثیر گذارند. اینکه معتقد باشیم یک نوع برند بهترین نوع ایمپلنت است همانند این است که معتقد باشیم یک دارو بهترین دارو هست و تمام نسخه ‌ها فقط شامل همین دارو باشد. بنابراین در دندانپزشکی زیبایی پزشک با توجه به اطلاعات بالینی بیمار و مشاهدات دندانپزشک، بهترین گزینه های ممکن برای بیمار انتخاب می کند.

بهترین برندهای ایمپلنت دندان چیست؟
سیستم ایمپلنت بیوهوریزون یا بایوهوریزون (BioHorizon) : تمام نیازهای جراحی و پروتزی را پوشش می دهد. ایمپلنت بیوهوریزون ضمانت مادام العمر دارد که نشان دهنده اطمینان از نتایج بسیار بلند مدت قابل پیش بینی است.
ایمپلنت استرامن (Straumann) (ITI): این ایمپلنت محصول کشور سوئیس است. ایمپلنت استرامن جهت کاهش مدت زمان لازم برای بهبودی، طراحی شده است و ثابت شده واکنش بهینه بافت ها را به دنبال خواهد داشت. این برند حداکثر ثبات ایمپلنت را تضمین می کند. 
ایمپلنت اس اى سى (SIC): این برند محصول کشور سوئیس است همچنین به دلیل قیمت پایین آن نسبت به برند های ایمپلنت اروپایی از فروش مناسبی برخوردار است. 
ایمپلنت اس پى اى SPI: برند ایمپلنت اس پی ای یکی از معتبرترین برندهای ساخت سویس است. این مارک ایمپلنت از قدمت زیادی برخوردار است همچنین به نسبت قیمت بالایی که دارد ولی از استرامن ارزانتر است. ایمپلنت اس پی ای دندانی دارای انواع اکتیو است که می توان پروتز را در  سه هفته قرار داد.  درجه ثبت این برند در وزارت بهداشت A است.
ایمپلنت دندان استراتک (AstraTech) برندی است که جهت ترمیم دندانی فوری کاربرد دارد و نتایج آن قابل پیش بینی است و همچنین از نظر زیبایی بی نظیر است. 
ایمپلنت دندان آنکیلوز، برندی است که بیش از 50 سال مورد استفاده جراحان ایمپلنت دندان قرار می گیرد. برند ایمپلنت دندان آنکیلوز با توجه به نتایج رضایت بخشی بلند مدت و ظاهر و عملکرد آن درست مانند دندان طبیعی عمل می کند. اتصال ایمپلنت این برند بسیار محکم و قابل اطمینان است.
نوبل بیوکر-Nobel BioCare: این مارک از ایمپلنت‌، نوع پیشگام در این صنعت است و محصول کشور سوئیس است، نوبل بیوکر بعنوان یکی از قدیمی‌ ترین و تجاری‌ترین برندهای ایمپلنت در جهان است. این نوع ایمپلنت بهترین انتخاب برای ایمپلنت‌ های تک دندانی هستند و معمولاً برای درمان‌ های ایمپلنت چندگانه مانند بریج دندان، صفحات بر پایه ‌ی ایمپلنت و دستگاه‌ های مخصوصی از جمله All-on-4 بکار برده می شوند.
مگا ژن-MegaGen: این برند ایمپلنت برای بیمارانی توصیه می ‌شود که از تراکم استخوانی خوبی برخوردارند؛ معمولا به خاطر مشخصات ظاهری این برند ایمپلنت‌، از آن جهت ایمپلنت ‌های تکی و دندان ‌های جلویی مورد استفاده قرار می گیرد، متخصصین از این سیستم برای جایگزینی دندان‌ هایی توصیه می ‌کنند.

  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید