• دندانپزشکی عمومیارائه کلیه خدمات دندانپزشکی عمومی
  • دندانپزشکی کودکان
  • ایمپلنتبهترین نتایج استفاده از ایمپلنت
  • ارتودنسیانجام ارتودنسی با به کارگیری پیشرفته ترین متدها
دندانپزشکی عمومی دندانپزشکی کودکان ایمپلنت ارتودنسی

مراحل ایمپلنت دندان

بررسی و معاینه ایمپلنت دندان

کلینیک دکتر محمد نژاد یک مرکز ایمپلنت غرب تهران می باشد توسط دندان پزشک های متخصص و مجرب مشکل بی دندانی را به طبیعی ترین شکل ممکن حل می کند. ایمپلنت توانسته جایگزین بهتری برای دندان مصنوعی باشد و همچنین باعث رضایت بیمار می شود. ایمپلنت در دندانپزشکی زیبایی روشی است که در فک جاسازی می شود و ثابت بود و با سایر دندان ها تفاوتی ندارد. ایمپلنت درست مانند دندان های طبیعی شامل ریشه و تاج دندان است. مراقبت از دندان های ایمپلنت با دندان طبیعی فرقی ندارد و احتیاج به رعایت بهداشت دهان و دندان است.

مراحل نصب ایمپلنت دندان

داشتن دندان های سالم و یک دست باعث زیبایی چهره و افزایش اعتماد بنفس می شود. امکان دارد به هر دلیلی بیمار یک یا چند دندان خود را از دست داده باشد. ایمپلنت بهترین راه حل برای بازسازی زیبایی چهره است. پایه های تیتانیومی که در ایمپلنت بکار برده می شود با سلول های بدن سازگار است. دندانپزشک در جای خالی دندان پایه های ایمپلنت رادر داخل استخوان فک جاسازی می کند و بعد از مدتی ایمپلنت به استخوان فک  جوش می خورد و مانند دندان دائمی عمل می کند. مراحل تاج و روکش دندان بعد از جوش خوردن پایه ایمپلنت به استخوان فک انجام می شود. در واقع جوش خوردن ایمپلنت به استخوان 3 تا 4 ماه زمان لازم دارد. اما بعد از نصب پایه ها بیمار با روکش های موقت برخوردار خواهد بود. اما بعد از زمان جوش خوردن پایه با استخوان فک از روکش نهایی بهره مند خواهد شد. 

هزینه ایمپلنت دندان

یکی از مزایای ایمپلنتن نسبت به روش های دیگر مانند بریج عدم آسیب به دندان های سالم مجاور است. همچنین در این روش تحلیل تدریجی استخوان فک در این روش دیده نمی شود. هزینه ایمپلنت نسبت به سایر روش های درمانی دندانپزشکی زیبایی بیشتر است. زیرا هزینه لابراتوار، قسمت کاشتی ایمپلنت و قطعات پروتزی آن نسبت به روش های دیگر چندین برابر است. هزینه ی تمام دندان ها چه جلو و چه عقب با هم برابر است. قبل از انجام ایمپلنت در جلسه مشاوره تمام هزینه ها را برای بیمار برآورد می شود.

مرکز ایمپلنت دندان

مرکز دکتر محمد نژاد، دندانپزشکی در غرب تهران زیبایی و راحتی را به بیمار هدیه می دهد. با ایمپلنت درست مانند دندان ریشه دار می توان غذا را جوید. نصب پایه ایمپلنت به دقت و مهارت ویژه ای نیاز دارد که توسط دندان پزشک متخصص انجام می شود. گاهی دندانپزشک مجبور است برای قرار دادن پایه ها از جراحی کمک بگیرد که در این صورت برای نصب هر پایه حداقل  90 دقیقه زمان لازم است. پایه های ایمپلنت به 3 تا 20 هفته زمان جهت جویدن غذا لازم دارد. جراحی برای ماندگاری ایمپلنت روی لثه انجام می گیرد تا حفره ای برای قرار دادن روکش زیر لثه ایجاد شود. در مرحله ی آخر روکش های قالب گیری که توسط لابراتوار ساخته شده روی لثه نصب می گردد. در نتیجه بیمار صاحب دندان های مقاوم، راحت و کاربردی خواهد بود که علاوه بر زیبایی توانایی جویدن را نیز خواهد داشت. با رعایت بهداشت ایمپلنت یک دندان دائمی است. در صورت از بین رفتن ایمپلنت امکان جایگزینی آن وجود دارد. پایه های این روش مانند ریشه دندان طبیعی عمل می کند.

 

  برای به اشتراک گذاشتن این مطلب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید