• دندانپزشکی عمومیارائه کلیه خدمات دندانپزشکی عمومی
  • دندانپزشکی کودکان
  • ایمپلنتبهترین نتایج استفاده از ایمپلنت
  • ارتودنسیانجام ارتودنسی با به کارگیری پیشرفته ترین متدها
دندانپزشکی عمومی دندانپزشکی کودکان ایمپلنت ارتودنسی
باید ها و نباید های لمینت ها

باید ها و نباید های لمینت ها

داشتن لبخند زیبا حق مسلم تمام افراد است. روش های روتین دندانپزشکی از جمله لمینت گذاری دندان، شما را در داشتن لبخند زیبا و شادی بخش یاری می نماید.
روکش زیرکونی

روکش زیرکونی

روکش زیرکونیا با توجه به جنس عالی و رنگ طبیعی بهترین نوع روکش شناخته شده است. روکش زیرکونیا به شما دندانی سالم و طبیعی می بخشد.
مقایسه لامینیت با کامپوزیت ونیر

مقایسه لامینیت با کامپوزیت ونیر

پرداختن به تفاوت لمینت سرامیکی با لمینت کامپوزیتی در طراحی اصلاح لبخند و همچنین پرداختن به مزایا و معایب لمینت سرامیکی با لمینت کامپوزیتی
لبخند بی نقص با سفید کردن دندان ها

لبخند بی نقص با سفید کردن دندان ها

در اصلاح طرح لبخند، متخصصان زیبایی دندان میتوانند نواقص و ایرادات دهان و دندان را برطرف نمایند و با طرح لبخند ، اعتماد به نفس را به شما هدیه دهند.
قبل از روکش دندان هایتان بخوانید

قبل از روکش دندان هایتان بخوانید ؟

روکش دندان یکی از روش های حفظ دندان بوده و اجازه می دهد که شما دندان خود را از دسته ندهید. روکش دندان نیاز به دقت بسیار از سوی دندانپزشک دارد.
مزایا و معایب استفاده از لیزر در دندانپزشکی

مزایا و معایب استفاده از لیزر در دندانپزشکی

استفاده از لیزر در دندانپزشکی با توجه به اهمیتی که دارد رو به گسترش است، کاربرد لیزر در دندانپزشکی زیبایی نیز مزایای زیادی دارد که نمی توانیم غافل شویم.
اصلاح لبخند لثه ای

اصلاح لبخند لثه ای

دندانپزشکی با اصلاح لبخند لثه ای ظاهر لبخند اشخاص را بهبود می بخشد. اصلاح لبخند لثه ای یکی از مولفه های زیبایی برای داشتن لبخند شکیل است.
روکش دندان برای زیبایی

روکش دندان برای زیبایی

روکش برای زیبایی دندان ها استفاده می شود که در انواع مختلفی تولید می شوند. فلزی و سرامیکی از مرسوم ترین انواع روکش دندان محسوب می شوند.
دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی چیست

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی چیست؟

اعمال طرح لبخند زیبا از سوی دندانپزشک زیبایی با توجه به شرایط دندان فرد تعیین می شود. طرح لبخند استاندارد معجزه ای در زیبایی شما خواهد بود.
عوارض اصلاح طرح لبخند

عوارض اصلاح طرح لبخند

عوارض اصلاح طرح لبخند در صورتی که مورد بررسی قرار بگیرد می تواند برطرف شود. بهترین گزینه در اقدامات اصلاح طرح لبخند رعایت بهداشت دهان و دندان است.
بهترین مارک یا برند ایمپلنت دندان

بهترین مارک یا برند ایمپلنت دندان

دندانپزشکی در غرب تهران با ارائه ی بهترین برند ایمپلنت کییفیت خدمات خود را تضمین می کند. ایمپلنت دندان بعنوان یکی از روش های موثر برای جایگزینی دندان های از دست رفته است. ایمپلنت دندان می تواند تاثیر شگرفی بر زیبایی لبخند بگذارد اما با وجود تعداد و تنوع زیاد سیستم هاى ایمپلنتى در بازار عرضه می گردد، این سوال بوجود می آید که بهترین ایمپلنت چه مارکی است؟
نقش لمنیت در زیبایی لبخند

نقش لمنیت در زیبایی لبخند

اصلاح طرح لبخند شامل خدماتی است که علاوه بر سلامت، زیبایی دندان ها را نیز باعث می شود. داشتن دندان هایی یک دست، منظم، سفید و سالم تاثیر زیادی به روی زیبایی چهره دارد. با پیشرفت علمی و تکنولوژی دنیای دندانپزشک عقب نمانده و با تکنولوژی روز همراه بوده تا داشتن لبخندی زیبا آرزوی دست نیافتنی نباشد.
جرم گیری و بروساژ دندان

جرم گیری و بروساژ دندان

دندانپزشکی زیبایی شامل یک دست کردن دندان ها و حفظ سلامت آن ها ست. سفید کردن و جلا بخشیدن به دندان ها تاثیر بسزایی به روی زیبایی ظاهری دارد. یکی از خدمات مربوط به دندانپزشکی زیبایی جرم گیری و بروساژ دندان است. با جرمگیری دندان ها تا حدود زیادی می توان از شر زردی دندان ها خلاص شد.
بریج دندان جلو

بریج دندان جلو

خدمات ایمپلنت غرب تهران شامل بریج دندان جلو نیز می شود. بریج روشی است که می توان با آن جای خالی دندان ها را پر کرد و با آن به ظاهری زیبا رسید و بر اعتماد بنفس خود افزود. بریج یا همان پل دندانی است که حاصل پیشرفت های دندانپزشکی زیبایی است. با روش بریج می توان ظاهر یک یا چند دندان از دست رفته را ترمیم کرد.
هزینه ترمیم زیبایی دندان

هزینه ترمیم زیبایی دندان

در واقع خدمات دندانپزشکی زیبایی در جهت اصلاح ناهنجاری های دندان، صرفا برای اصلاح طرح لبخند و رسیدن به زیبایی است. داشتن دندان های یک دست و سفید شاید آرزوی همه باشد. دندان های نامرتب و زرد رنگ دلایل بسیاری دارد. امکان دارد فاصله ی بین دندان ها و یا روی هم قرار گرفتن آن ها به دلایل ژنتیکی، مشکل فک، مکیدن انگشت در دوران کودکی و ... باشد
درمان عفونت دندان های روکش شده

درمان عفونت دندان های روکش شده

روکش دندان روشی است برای زیباسازی دندان ها که نیاز به مراقبت و حفظ بهداشت ویژه دارد. علاوه بر زیبایی دندانپزشک از روش روکش جهت جایگزین کردن دندان از دست رفته برای بیمار نیز استفاده می کند که به این حالت بریج می گویند. گاهی برای دندانی که نیاز به جراحی دارد و یا دارای پر کردگی وسیع است روکش کار گذاشته می شود. در واقع از روکش جهت حفظ سلامت دندان به کار می رود اما در صورتیکه از آن به خوبی مراقبت نشود و مسائل بهداشتی رعایت نشود امکان عفونت کردن دندان زیرین وجود دارد. حتی امکان آسیب رساندن به دندان های مجاور و پوسیدگی آن ها نیز می شود.
معیارهای دندانپزشکی خوب

معیارهای دندانپزشکی خوب

دندانپزشکی در غرب تهران از کیفیت بالایی برخوردار است و بیشتر معیارهای دندانپزشکی خوب را داراست. تنها مراجعه به یک دندانپزشک ماهر و باتجربه جهت دریافت بهترین خدمات کافی نیست بلکه محیط مطب و یا کلینیک از اهمیت زیادی برخوردار است. هرچه تجهیزاتی که دندانپزشک در کلینیک مورد استفاده قرار می گیرد پیشرفته تر و مجهزتر باشد در ارائه خدمات باکیفیت تاثیر دارد. مسلما شهرت یک کلینیک دندانپزشکی خوب در انتخاب آن موثر است. در انتخاب دندانپزشکی خوب باید از تجربه دیگران نیز استفاده کرد. این روش یکی از کارآمدترین روش ها برای انتخاب کردن است.
مراحل ایمپلنت دندان

مراحل ایمپلنت دندان

ایمپلنت غرب تهران توسط دندان پزشک های متخصص و مجرب مشکل بی دندانی را به طبیعی ترین شکل ممکن حل می کند. ایمپلنت توانسته جایگزین بهتری برای دندان مصنوعی باشد و همچنین باعث رضایت بیمار می شود. ایمپلنت در دندانپزشکی روشی است که در فک جاسازی می شود و ثابت بود و با سایر دندان ها تفاوتی ندارد. ایمپلنت درست مانند دندان های طبیعی شامل ریشه و تاج دندان است. مراقبت از دندان های ایمپلنت با دندان طبیعی فرقی ندارد و احتیاج به رعایت بهداشت دهان و دندان است.
مراقبت از دندان های روکش شده

مراقبت از دندان های روکش شده

روکش دندان یک نوع پروتز است که روی دندان ثابت قرار می گیرد. در واقع روکش یک کلاهک فلزی یا سرامیکی و یا ترکیبی از هر دوی آنهاست که بر روی دندان های تخریب شده گذاشته می شود، تا هم جنبه حفاظت داشته و هم باعث زیبایی دندان ها شود.
باندینگ کامپوزیت چیست

باندینگ کامپوزیت چیست؟

باندینگ کامپوزیت یکی از روش های رایج اصلاح لبخند است که برخی ناهنجاری های دندانی را رفع می کند. این روش نسبت به روش های درمانی دیگر زمان کمتری لازم دارد همچنین از نظر هزینه نیز ارزان تر است. باندینگ کامپوزیت دارای طول عمر 5 تا 10 سال است. بعد از ان نیاز به ترمیم و اصلاح دارد. با روش باندینک کامپوزیت می توان دندان های زیبا داشت و بر زیبایی لبخند خود افزود.
ضرورت مراقبت از دندان ها

ضرورت مراقبت از دندان ها

دهان اولین قسمت دستگاه گوارش است. داخل دهان شامل حلق، فک یا آرواره بالا، فک یا آرواره پایین و دندان ها می شود. دندان های پیشین دارای لبه های تیزی هستند و معمولا برای قطع کردن غذا از آنها استفاده می شود. دندان نیش که نوک تیز هستند برای گرفتن و پاره کردن غذا استفاده می شوند و دندان های آسیا دارای برجستگی در سطح جونده هستند و برای جویدن و نرم کردن غذا استفاده می شوند.
پریودنتولوژى یا لثه درمانى

پریودنتولوژى یا لثه درمانى

ثبات و پایداری دندان درون دهان، توسط استخوان و الیافی که دندان را به استخوان متصل می‌کند، تامین می‌شود. الیاف پریودنتال برای حفظ سلامت دندان‌ها ضروری است. در صورت تجمع باکتری و تشکیل پلاک باکتریایی در اطراف دندان‌ها، این الیاف دچار التهاب و عفونت شده و با تخریب استخوان زیرین به لق‌شدن و از دست‌دادن دندان‌ها منجر می‌شود.
دندانپزشکى زیبایى

دندانپزشکى زیبایى

دندانپزشکی زیبایی شاخه‌ای است که به بهبود عملکرد و ظاهر دندان‌های فرد می‌پردازد. دندانپزشکی، آمیزه‌ای از هنر و علم است که باعث ایجاد زیبایی ظاهری (زیبایی شناسی)، سلامت دندان‌ها و سایر زمینه‌های مرتبط می‌شود؛ بنابراین در لفظ کلمه، همهٔ دندانپزشکان در تلاشند تا ظاهر افراد را زیبا سازند.
کاهش ضریب هوشی با فلوراید آب

کاهش ضریب هوشی با فلوراید آب

کارشناسان سلامت محیط زیست تاکید کردند که تماس با فلوراید موجود در آب شرب می‌تواند سبب کاهش ضریب هوشی کودکان شود. این یافته در نشریه انستیتو ملی علوم سلامت محیط زیستی موسوم به «دورنماهای سلامت محیط زیست» به چاپ رسیده است.